January 2014

sorry, no time.

30. january 2014 at 20:16 | Shella
Čaukyyy :3 omlouvám se, ale vůbec nestíhám.. omlouvám se hlavně všem affs.
takže co je nového.. vlastně nic moc. štve mě to počasí.. není žádná inspirace. opravdu už se nemůžu dočkat jara! a hlavně léta :3 co vy? (: mimochodem, kdyby měl někdo nějaký "super" nápad co by vás zajímalo, tak prosím do komentářů a Já se pokusím z toho vytvořit článek :3 jsem teď pořád na asku. blog v žádném případě nebudu rušit, takže kdyby si někdo myslel že na to kašlu - nekašlu, ale vůbec nic mě nenapadá. zítra (31.1.) má M. narozeniny, slaví 23 :)* takže bude menší oslavička + jahodový dort :P snad si to užijem. i když nejsem moc aktivní tak jsem fakt hrozně ráda, že na mě nekašlete a že sem chodíte :) díky moc! ((: mizím, protože jdu dělat krevety s bramborovu kaší :3 kiss.
btw: máte rádi krevety? :P

bonnie & clyde.

27. january 2014 at 20:28 | Shella
Znáte nesmrtelnou dvojici Bonnie Parkerovou a Clyda Barrowa, podle kterých bylo natočeno několik filmů? :3 osobně mám nejraději film "Bonnie and Clyde" z roku 1967 s krásnou Faye Dunaway :) Bonnie a Clyde jsou ve filmu usměvaví, možná i dětinští.. ale určitě jsou obdařeni velikým osobním kouzlem. Zabíjejí jakoby neúmyslně a neradi. Bohužel je nečeká hezký konec. Viděli jste film? názor? :) samozřejmě ho za sebe musím doporučit! :3 v mé "hitparádně filmů" je hodně vysoko! :)baby, it's cold outside. + random tag.

26. january 2014 at 7:42 | Shella
můj plán, naladit blog trošku do jara.. mi opět nevyšel ;D včera byla taková zima..! přesně jsem věděla, že na Vánoce nebude ani vločka a po Novym roce začne sněžit a mrznout -_- grr. už se nemůžu dočkat sandálků, sukní, krátkých rukávů.. :3 u nás jsou tak čtyři centimetry sněhu a je pořád mínus deset -_- taky je u vás sníh? :D štve vás to, nebo jste rádi? ;D

roman holiday.

24. january 2014 at 11:51 | Shella
Zdravím! :3 dnes trošku oddychový a kratší článek..
mladá princezna (Audrey Hepburn) se vzepře panovnickým povinnostem a uteče. narazí na novináře (Gregory Peck) a s ním pozná Řím jako obyčejná dívka.. znáte romantickou komedii Prázdniny v Římě? :3 patří mezi moje nejoblíbenější. když jsem na to koukala poprvé, stačila mi ta první scéna se střevíčkem a už jsem se smála :DDD prázdniny v Římě byly nominovány na deset oskarů, Audrey získala oskara za svou roli novodobé princezny. na konci bych čekala svatbu ;D ale i tak se mi film hodně líbí. podle mě ideální pro letní večery :3 viděl někdo? názor? :) ..Audrey je ve filmu překrásná! :)


#tag: jednoslovný.

23. january 2014 at 16:14 | Shella
Čauky :3 dneska jsem si připravila "jednoslovný" tag. jde vlastně o otázky, na které musím odpovědět zkráceně, a nebo jedním slovem. možná trošku nuda, ale mě tyhle "dotazníky" baví ;D enjoy!

Tvoje vlasy? dlouhé..
Tvoje nohy? křivé ;D
Sen z minulé noci? že můj kamarád pracoval v trafice a dával mi zadarmo cigarety :D

uninteresting article, not enough time.

20. january 2014 at 6:21 | Shella
Hi, friends! :))
poslední dobou není vůbec čas. budu se snažit všechno dohnat ;) včera byl u nás kamarád O., takže jsme hráli hry na facebooku, hlavně Candy crush sagu, která mě začala hrozně bavit ;D hrajete někdo? :) na půdě ve skříni jsem našla knihu Babička od B. Němcové z roku 1903 :) jelikož by se u nás akorát zničila a číst to nebudeme, už je v antikvariátu. snad si jí koupí nějaký sběratel ;) máte doma nějaké "už" historické knihy? :) omlouvám se affs, asi jsem moc neobíhala.. poslední dobou nemám vůbec nápady, takže na blog moc nechodím, ale opravdu se budu snažit všechno dohnat. zrovna hraju tu Candy crush sagu ;D nejdřív mi to přišlo jako blbost, ale hraju to nonstop ;D zjistila jsem, že to jde i na Kindle, takže si nejspíš koupím nový - Fire. napadají mě akorát deníčkové články, ale mám na to moc nudný život ;D uvidíme. jdu oběhnout affs :3 btw: děkuju moc za komentáře a návštěvnost! ;)

#tag: deset otázek na mou osobu.

15. january 2014 at 23:42 | Shella
pff.. deset otázek, na které se nikdo neptá. mě to prostě baví ;D třeba se o mně dozvíte něco, co vás zajímá :3

have healthy, long 'n beautiful hair.

14. january 2014 at 10:23 | Shella
Hi, everyone.
když řeknu "starám se o sebe" jsou u mě na prvním místě vlasy. mám nespočet přípravků a taky metod, které dělám opravdu pravidelně. často je velký problém to, že vlasy "nerostou". věřte, že rostou tak, jak mají, jen nemají šanci růst do délky např. kvuli roztřepeným konečkům. důležité je, starat se o ně opravdu pravidelně a intenzivně. k tomu občas ani kosmetické přípravky z drogerie nestačí, já jsem spíš na bylinky. z bylinek je rozhodně nejlepší kopřiva. podporuje růst vlasů, jejich lesk a sílu. vlasům prospěšný je také vaječný žloutek, levandule, lopuch, bobkový list, měsíček, rozmarýn, olivový olej, med, pivo, heřmánek, bazalka, máta peprná, šalvěj, podběl.. babských rad bych se rozhodně nebála ;) já si 1x týdně dělám (říkám tomu "odvar" ;D) přeliv z bylinek.

new blog, new beginning.┼

13. january 2014 at 10:21 | Shella
Čauky :3
zrušila jsem starý blog a je tady nový. doufám že lepší. někdo mě možná zná, někdo ne.. ale budou tu i tagy a dotazníky, takže poznáte. blog je deníčkový, sem tam nějaká móda. najdeš tu vše z mého nudného života, vše co mám ráda a vše co mě baví. je to můj asi padesátý blog, mám úchylku neustále měnit adresy. tahle mi snad zůstane. budu moc ráda když se najde někdo, komu se tu bude alespoň trošku líbit. táákže vítej! :)